Jaké značky ložisek používáte ?
ložiska NTN
ložiska SNR
ložiska NKE
ložiska SNH
ložiska SKF
ložiska FK
ložiska ZKL
Autoložiska,ložiska do autoklimatizací a motocyklů
Nově jsme naskladnili autoložiska i která se používají v automobilových klimatizacích a také motocyklová ložiska !

 

Vyhledávání ve skladu
Vyhledávání ložisek ve skladu :  Do vyhledávacího okénka napište označení ložiska. Skladová zásoba je velmi rozsáhlá, je li Vaše připojení pomalejší může načítání trvat déle. Vyhledat ložisko

NTN

Společnost NTN je japonským výrobcem kompletního sortimentu ložisek v nejvyšší třídě kvality, ekvivalentní ložiska k výrobcům SKF, NSK, FAG.

Společnost NTN byla založena v březnu roku 1918 a je druhým největším výrobcem ložisek na světě. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Ósace v Japonsku. Společnost NTN má 25 výrobních závodů po celém světě (Japonsko, Čína, USA, Kanada, Thaiwan, Thajsko, Německo, Francie) a zaměstnává téměř 13 tisíc pracovníků.

NTN vyniká obrovským potenciálem pro výzkum a vývoj, podílí se na vývoji technologií pro Formuli 1 nebo NASA.

NTN nabízí kompletní sortiment přesných ložisek, všechny typy homokinetických kloubů, náboje kol, ložiskové jednotky, přesné kuličkové šrouby, hydraulické systémy pro napínání řemenů atd.

Mezi zákazníky NTN patří i nejvýznamnější světoví průmysloví giganti: VW Group, Mercedes Benz, Ford, Volvo, Honda, Nissan, BMW, Bosch, Siemens, Stihl, Caterpillar, a další.

Stránky společnosti: www.ntn.cz, www.ntn.co.jp, www.ntnamerica.com, www.ntn-europe.com